Na jakiej platformie prowadzisz zajęcia?

Zajęcia odbywają się na platformie  Discord. Jest to idealna platforma przystosowana zarówno do prowadzenia zajęć online jak i również spędzania czasu z przyjaciółmi lub tworzenia społeczności. Na moim serwerze na platformie Discord każdy uczeń ma swój prywatny kanał tekstowy, który służy za tablicę/notatnik podczas zajęć. Zamieszczane tam treści nie znikają czasowo, ani też nie są widoczne przez innych uczniów. Jest to twoja prywatna przestrzeń w trakcie jak i po zajęciach.

Nie korzystałaś/eś nigdy z Discorda? Nic się nie martw, daj mi znać zanim zaczniemy zajęcia, a wszystkiego Cię nauczę! Możesz również zerknąć na  Poradnik dla początkujących przygotowany przez platformę.

Ile trwają i jaka jest cena za zajęcia?

Zajęcia trwają 60 minut w ustalonym przez Nas wspólnie terminie. Odbywają się 1-2 w tygodniu, w zależności od twoich potrzeb i mojej dostępności. Pojedyncze zajęcia kosztują 100zł. Jeśli Twoje zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu wtedy za obie godziny zapłacisz 190zł.

Czy można odwołać zajęcia?

Możesz zmienić (przełożyć) termin zaplanowanych zajęć pod warunkiem, że poinformujesz mnie o tym fakcie nie później niż na 24 godziny przed planowaną godziną zajęć. W takim przypadku zobowiązany/a jesteś ustalić nowy termin przełożonych zajęć. W przypadku, gdy odwołasz zajęcia w terminie krótszym niż 24 godziny przed planowaną godziną zajęć, opłata za zajęcia nie jest zwracana/lub nie przechodzi na następny miesiąc, a zajęcia nie są odrabiane w późniejszym terminie.

W jaki sposób ureguluję należność za zajęcia?

Płatność za zajęcia odbywa się góry za cały miesiąc na numer konta bankowego podany w momencie zapisu na zajęcia.

Jakiego wariantu hiszpańskiego uczysz?

Uczę hiszpańskiego z Hiszpanii, natomiast podczas zajęć często podaję odpowiedniki słów, których używa się w innych krajach hiszpańskojęzycznych.

Co muszę mieć przy sobie podczas zajęć?

Do zajęć będzie Ci potrzebny sprzęt z dostępem do Internetu wyposażony w mikrofon i kamerkę (którą masz obowiązek włączyć podczas zajęć), podręcznik (jeśli zdecydowaliśmy się z niego korzystać) oraz coś gdzie będziesz mogła/mógł notować.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie, skorzystaj z formularza