Przed Tobą mój pierwszy e-book! Jestem z niego bardzo dumna. W szczególności, że dotyczy on tak przydatnej rzeczy jak czasowniki w języku hiszpańskim. Nie płacąc ani grosza, e-book jest w pełni darmowy, możesz poznać odmianę hiszpańskich czasowników regularnych i nieregularnych w czasie teraźniejszym.

Dlaczego warto pobrać tego e-booka?

Miał_ś taką sytuację, że gdy rozmawiał_ś z kimś mówiącym po hiszpańsku bardzo chciał_ś coś powiedzieć, wiedział_ś jakiego czasownika trzeba użyć, ale odpowiednia forma osobowa nie przychodziła do głowy? Ile razy widział_ś/słyszał_ś gdzieś zdanie z nieznanym czasownikiem, który blokował zrozumienie całego wyrażenia? Miał_ś wrażenie, że na lekcji hiszpańskiego niewystarczająco poćwiczył_ś to zagadnienie? Potrzebujesz materiałów dla swoich uczniów zajęcia?

Jeśli odpowiedział_ś TAK choć na jedno z powyższych pytań lub przydarzyła Ci się choć jedna z powyższych informacji to znaczy, że ten e-book powinien znaleźć się na twoim urządzeniu!

Co znajdziesz w e-booku?

  • 6 rozdziałów (czasowniki regularne, czasowniki z obocznościami, czasowniki z nieregularnością w 1 os. l. poj., czasowniki ze zmianami ortograficznymi i czasowniki całkowicie nieregularne)
  • Przystępnie napisana teoria odmiany
  • Ponad 20 ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
  • Listy najbardziej popularnych czasowników
  • BONUS: link do aplikacji Quizlet, z którą możesz się uczyć czasowników

DARMOWY E-BOOK

Poskromić czasowniki 
– czas teraźniejszy

Z tym ebookiem poznasz i poćwiczysz odmianę czasowników w czasie teraźniejszym.

6 rozdziałów, przystępną teoria, 
listy czasowników i ponad 
20 ćwiczeń
z kluczem odpowiedzi!